Dünya çapında yapılan araştırmalar bize, ideal kiloya ulaşmanın bedensel sağlığımızın yanında psikolojik durumumuza da büyük etkisi odluğunu gösteriyor. Günümüzde birçok insan fazla kilolarından şikayetçi. Fazla kilolar, kısa vadede psikolojik etkiler gösteriyor olsa da uzun vadede ciddi sağlık sorunlara sebep olabilir.

Kendimizle barışık, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmemizin önünde bir engel teşkil eden fazla kilolardan kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvuruyoruz. Bu noktada üzerinde önemle durulması gereken nokta; fazla kilolar kadar, o kilolardan kurtulmak için uygulayacağımız bilimsellikten uzak, kulaktan dolma ve   yanlış uygulamalar da bir o kadar tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Aç kalarak geçen günler ve bilinçsiz bir şekilde uygulanan egzersiz programları sizlere ciddi zararlar verebilir. Bu sebeple, zayıflamak, ideal ve sağlıklı kilomuza ulaşmak için konusunda ehil ve alanında eğitimli profesyonellerden destek almamız son derece önemli.

Zayıflama süreci sadece kilo verme ile sınırlı, ideal kiloya ulaşıldığında sonlanan bir süreç değildir. Zayıflama süreci arından gelen dönemde, ulaştığınız ideal kilonuzu korumak da bir o kadar önemlidir. Bunu başarmanın yolu ise uygulayacağınız programın sizin psikolojik ve fiziki özelliklerinize uygun olarak seçilip programlanması ve zayıflama süreci sonrasında da diyetisyeninizin size profesyonel destek vermeye devam etmesidir.

Osmaniye Güzellik Merkezi olarak, Diyetisyen Çiğdem Çimen KOÇAK eşliğinde dünya çapında geçerliliği kanıtlanmış, tamamen bilimsel yöntemlerden hareketle sizlerin yanındayız. Tamamen size özel, psikolojik ve fiziksel özelliklerinize uygun olarak hazırlayacağımız diyet programları ile sağlıklı bir şekilde zayıflayacak, dilediğiniz ideal kilonuza kavuşacaksınız.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al