Ultrasonik Radyofrekans (Forma Plus) Nedir?

Ultrasonik radyofrekans, son derece gelişmiş bir vücut şekillendirme işlemidir. Vücudu istenilen düzeyde sıkılaştırmak, cildi mümkün olduğunca pürüzsüz hale getirmek ve hücreleri yenileyerek daha genç bir görünüme kavuşturmak amacıyla istenilen bölgeye uygulanan bir işlemdir.

Uygulamayı yumuşak bir cilt yapısına sahip herkes tercih edebilirken sıklıkla hızlı kilo vermeye bağlı olarak veya yaşa bağlı olarak sarkmaları oluşmuş kişiler tercih etmektedir.

Uyguluma sırasında 36.5 derece olan vücut ısısı 41 derece civarına çıkararak doku ısıtılır. Bu ısı kesinlikle size ve dokularınıza herhangi bir zarar vermez.

Ultrasonik Radyofrekans (Forma Plus) özellikle kalça, basen ve bacak bölgesine uygulanan bir işlemdir. Bütün cilt yapısına ve rengine uygun bir işlemdir. Uygulama sürecindeki seanslar sırasında zamanla gözle görülür bir sıkılaşma olur.

Ultrasonik radyofrekans işlemi uygulanırken kullanılan cihazdan tamamen manyetik atışlar yapılır. Bu atışlar sırasında dokularınıza ve cildinize hem içsel hem de gözle görülen herhangi bir zarar verilmez.

Forma plus teknolojisi ciltte bulunan kollajen isimli deriye esneklik özelliği kazandıran ve kırışıklık oluşumunu engellediği bilinen maddenin artmasına katkıda bulunan bir son teknoloji uygulamasıdır.

Osmaniye’de bulunan güzellik merkezimizde forma plus uygulaması alanında oldukça tecrübeli uzman arkadaşlarımız ile birlikte daha fit görünmek isteyen herkese ultrasonik radyofrekans tedavisi uygulamaktayız. Uygulamalarımız esnasında keslinlikle sağlık koşullarına ve hijyen kurallarına uyulduğunu bilmenizi isteriz. İşimizi kazandığımız tecrübeler ışığında ve büyük bir ciddiyetle icra etmekteyiz.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al