Hayat yavaşladı. Gelişen teknoloji bizi daha hareketsiz daha kolaycı bir yaşam sürmeye alıştırmış durumda. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur atasözünden de anlaşılacağı üzere, düzenli spor ve egzersiz yapmak sağlıklı bir hayat sürmek için son derece önemlidir. Düzenli spor ve egzersiz bedensel sağlığımıza olumlu katkı yaparken psikolojik olarak da bizleri daha huzurlu ve mutlu bireylere dönüştürür.

Düzenli spor vücut için sağlıklıdır fakat bunu düzenli ve doğru bir beslenme ile desteklemez isek vücudumuzu haddinden fazla yorar ve belli bir zaman sonra birtakım problemleri beraberinde getirir. Özellikle profesyonel olarak spor ile ilgileniyorsanız beslenmenize ekstra önem vermeniz gerekiyor. Nasıl ki arabanızın performansının en üst düzeyde olması için en kaliteli ekipmanları kullanıyorsanız spor esnasında en iyi performansı sergilemek içinde vücudunuzu en iyi ve en kaliteli şekilde beslemelisiniz.

Sporcu beslenme programları, yüksek fiziksel aktivite içinde olan bireyler için özel olarak geliştirilen programlardır. En doğru ve en sağlıklı sporcu beslenme programını hazırlamak için yapılan sporun türünden, spor esnasından yüklenilen kas gruplarına kadar, egzersiz için ayrılan süreden, spor yaparak geçirilen zamana kadar birçok değişken göz önüne alınmalı ve sporcu beslenme programı bu bilgiler ışığında, alanında eğitimli ve profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Diyetisyen Çiğdem Çimen KOÇAK, uzun yıllar sonunda alanında edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle sporcu beslenme programlarınızı hazırlama konusunda sizlere en iyi sonucu verecektir. Osmaniye Güzellik Merkezinde uygulayacağınız sporcu diyet programları ile kısa zamanda performansınızda meydana gelecek artışları gözlemleyebilecek ve bu sayede başarıya olan motivasyonunuzun arttığını hissedeceksiniz.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al