Selülit Tedavisi (Body Fx) Nedir?

Selülit Tedavisi (body fx) vücutta göbek, kalça, basen gibi bölgesel birikmiş yağların yol açtığı portakal kabuğu görüntüsünü yok etme işlemidir.

Bu işlem sonrası cildin görüntüsünde gözle görülür bir iyileşme olur. Deride bulunan kollajen adlı elastikiyeti arttıran maddede artış gözlenir. Eskimiş ve parçalanmış olan kollajenler de ciltten uzaklaştırılır. Bu sayede cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görüntüye kavuşur.

Selülit Tedavisi (Body Fx) Nasıl Uygulanır?

Selülit tedavisi uygulama esnasında radyo frekanslarının enerjisini, dokunun ısıtılması sayesinde yağların yakılmasını ve vakumlu negatif basınç kuvvetini aynı anda kullanan bir tedavi yöntemidir. Bütün bu teknolojileri aynı anda kullanırken bölgede bulunan yağları birçok işleme göre daha kalıcı olarak yıkmaktadır.

Uygulama aracında kullanılan başlığın özelliği sayesinde uygulama esnasında herhangi bir acı ve ağrı duyulmaz. Uygulama yapılan kişi bölgede sadece hafif bir basınç ve sıcaklık hisseder. Vücut ısısında gözlenen artışa bağlı olarak hissedilen bu sıcaklık hissi dokulara herhangi bir zarar vermez. Sadece yağ dokusunu hedef alarak çalışır.

Osmaniye ilinde hizmet vermekte olan güzellik merkezimizde uygulanan selülit tedavisinde tüm seanslar boyunca hijyen kurallarına ve uygulama yapılan kişinin sağlığına büyük özen gösterilir. Alanında uzman kadromuzun sahip oldukları tecrübeler ışığında güzellik merkezimize başvuran kişilere selülit tedavisi (body fx) uygulanırken büyük titizlilik gösterilir.

Body Fx tedavisi kolay sonuç alınabilen ve son derece memnun kalınan bir selülit tedavi yöntemidir.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al