Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri dünya çapında büyük şirketlerin önemle üzerinde durdukları ve kendi bünyeleri içinde birçok değişik program uyguladıkları bir alandır. Dünya çapında uzun zamandır uygulama alanı bulan kurumsal beslenme danışmanlığı programları son dönemlerde ülkemizde de dikkate alınıp talep görmeye başladı. Bugün birçok şirket çalışanları için kurumsal beslenme danışmalığı hizmetlerini, profesyonel diyetisyenler aracılığı ile sağlamaktadır.

Bilindiği gibi bir şirket için en önemli sermaye, o şirketin çalışanları yani insan sermayesidir. Şirket bünyesinde faaliyet gösteren personelin fiziki ve psikolojik sağlığı direkt olarak iş performanslarını da etkilemektedir. Bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı, yaşam kalitesi yüksek olan bir çalışanın iş yerindeki performansının da yükseleceği, verimliliğinin artacağı açıktır. Bu alanda yapılan birçok çalışma bu sonuçları doğrulamaktadır.

Diyetisyen Çiğdem Çimen KOÇAK, Osmaniye Güzellik Merkezinde kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetini sizler için sağlamakta, kurumsal yapınıza uygun ve insan sermayenizi geliştirmeye yönelik beslenme desteğini sizlere sunmaktadır. Kurumsal beslenme desteği programlarında, kurum içi beslenme eğitimlerinden, sağlık ve doğru yaşam biçimlerine kadar birçok alanda seminerler veriyor, kurum içi çalışanlarınızın kişiye özel durumlarını da dikkate alarak doğru programları sağlıyoruz.

Kurumsal beslenme programları sonunda meydana gelecek değişimleri kısa sürede gözlemleyebilecek ve çalışanlarınızın bedensel ve zihinsel olarak daha iyi bir ulaştıklarını göreceksiniz. Aynı zamanda kurumsal beslenme programları sayesinde kurumsal kimliğiniz güçlenecek ve çalışanlarınızın kuruma olan bağlılık duyguları da artacaktır.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al