G5 Zayfılama Nedir?

G5 zayıflama teknolojisi sayesinde bölgesel yağ yakma işlemi isteyenlerin ve çeşitli bölgelerinde selülit oluşmuş, portakal kabuğu görüntüsüne sahip olan kişilerin dokularında ciddi derecede iyileşme gösteren bir tedavi şeklidir. Uygulama esnasında cihaz hızlı titreşimleri uygulama bölgesine gönderir. Bu titreşimler deriyi sıkıştırır ve iterek cildin altında bulunan yağ tabakasını da inceltir.

Uyguluma bölgesinde G5 zayıflama tedavisinin ardından zayıflama ürünleri de kullanıldığı takdirde ciddi derecede hızlı bir zayıflama elde edilir.

Ritmik hareketler ile çalışan G5 mekanik masaj aleti sayesinde uygulama bölgesinde kan dolaşımı artar ve selülitin yok edilmesi de bu olaya dayanır.

G5 Zayıflama İşleminin Başka Faydaları Da Var Mıdır?

Uygulamanın üstelik faydalı bir yan etkisi daha bulunmaktadır. Uygulama bölgesindeki kasları ve bağ dokuları rahatlattığı için harekette kolaylık sağlar. Böylece bu bölgede oluşan ağrıları da azaltmış olur. Belirttiğimiz bu faydalı yan etkinin yanı sıra işlemin bir başka yararlı yan etkisi de özellikle karın bölgesine uygulandığı zaman bağırsak hareketlerinde hareketliliğin artmasıdır. İşlem sindirimde hazımsızlık, kabızlık gibi problemlere iyi gelmektedir.

Osmaniye şehrinde bulunan güzellk merkezimizde uygulamakta olduğumuz G5 zayıflama uygulaması konusunda alanında oldukça uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Uygulama esnasında sağlık koşullarına ve hijyen kurallarına kesinlikle dikkat edilir.

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al