Diyetisyen
Çiğdem Çimen KOÇAK

Çiğdem Çimen KOÇAK, 1982 yılında İskenderun’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Osmaniye’de tamamlamasına müteakip, Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek öğrenimine başladı ve 2007 yılında buradan mezun olarak meslek yaşantısına başladı. Okul yıllarında Erciyes Üniversite Tıp Fakültesi bünyesinde Kardiyoloji, İntaniye (Enfeksiyon Hastalıkları), Diyaliz merkezleri, Çocuk ve Dahiliye bölümleri başta olmak üzere birçok farklı alanda gönüllü stajyerlik yaptı.
Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ilk görev yeri olarak Ankara İbn-i Sina Hastanesinde çalışmaya başlayan Çiğdem Çimen KOÇAK daha sonra Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde görev aldı. Bunu izleyen yıllarda Kayseri’de özel bir sağlık kuruluşunda, Ozon ve Tedavi alanında çalışan KOÇAK, Şarkışla Devlet Hastanesinde görev alarak bir yıl süre ile çalışmalarına burada devam etti. İzleyen dönemde Özel bir sağlık kuruluşunda 8 yıl süre ile diyetisyen hekim olarak görev alan Çiğdem Çimen KOÇAK, 2017 yılı itibari ile kendi özel kliniğini faaliyete geçirmiş ve meslek yaşantısına kendi özel kliniğinde halen devam etmektedir.
Doğum sonrası verdirdiğin kilolar için teşekkür ederim çiğdem hanım mükemmelsiniz osmaniyede üzerinize diyetisyen tanımıyorum osmaniyenin en iyi diyetisyeni.

Sariye ÖZKAN

Osmaniye

Diyetten çekiniyordum yapamam diyodum. çiğdem hocam sayesinde diyete başladım ve çok memnunum hedefimize hocamla beraber yüzüyoruz.

Mustafa ÇİMEN

Osmaniye

Kilo verme ve sağlıklı beslenme sürecimde Çiğdem hanıma çok teşekkür ediyorum.

Hamza ÇİFTÇİ

Osmaniye

Sağlıklı Yaşama Birlikte Adım Atalım.

Şimdi Randevu Al